Slimības naudas aprēķins

Slimības naudas aprēķins tiek veidots, balstoties uz sākotnēji ievadīto rīkojumu par slimības lapu Personāla sadaļā, vai arī importētajiem datiem par slimības lapām, no EDS sistēmas.

Ozols ‣ Algas ‣ Rīki ‣ Importēt dokumentus no EDS

Pirms dokumentu importa no EDS, informācija par slimības lapām jāsaglabā no EDS sistēmas .xml failā, izvēlētā failu katalogā (iespējams speciāli izveidot mapīti priekš EDS dokumentiem)

Importējot dokumentus no EDS sistēmas - nepieciešams apstiprināt datu importu:

tuprinat.png

Un norādīt iepriekš saglabāto failu datu importam. Rezultātā tiks parādīts paziņojums par sekmīgu datu importu, vai konstatētajām neprecizitātēm. Importētie slimības lapu dati tiks attēloti Rīkojumu žurnālā:

Ozols ‣ Personāla vadība ‣ Dokumenti ‣ Rīkojumu žurnāls

Ja dati tiks ielādēti no EDS sistēmas, tie jau šajā žurnālā būs pieejami. Ja dati netiek ielādēti no EDS sistēmas, nepieciešams izveidot atbilstošu Rīkojuma dokumentu par Slimības apmaksu: 

slim_rik.png

Lai rīkojuma dokuments piedalītos algu aprēķinā, tas obligāti jāapstiprina

Apstiprinot rīkojumu par slimības apmaksu, tiek saskaitītas kopējās slimības dienas pēc apmaksas procentiem un pievienotas slodzes kalendāram.

Ozols ‣ Alga ‣ Dokumenti ‣ Algu aprēķinu žurnāls

Aprēķinot algu individuāli vienam strādājošajam (neizmantojot automātisko algu aprēķinu caur Alga->Rīki), lai tiktu ielādēti dati par rīkojumiem, jāaizpilda ieejošie dati no slodzes kalendāra

aprekins.png

Algu aprēķinā tiks ieliktas slimības dienas atbilstoši aprēķina procentiem un aprēķinātā vidējā izpeļņa dienā.

slim_aprekins.png

Ja programmā nav datu dienas vidējās izpeļņas aprēķināšanai, lietotājam ir iespēja manuāli pievienot dienas vidējās izpeļņas kodu algu aprēķina kartiņā ieejošajos datos, izmantojot algu aprēķinā pieejamo pogu Pievienot un izvēloties atbilstošo algas kodu:

pieveinot.png